HIGH LEVEL Group – pikniki firmowe, gadżety reklamowe i promocyjne, stajnia Wiking – własny teren, zaplecze techniczne - kompleksowa organizacja.

Formularz zapytania ofertowego

Szanowni Państwo,

HIGHLEVEL Group szanuje prawo do prywatności, a tym samym dane przekazywane przez swoich Klientów i Partnerów Biznesowych w związku z czym nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim przekazywanych informacji - w szczególności: danych personalnych i adresowych (w tym również adresów e-mail). Zachęcamy do zapoznania się z polityką ochrony prywatności HIGHLEVEL Group.

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Treść zapytania:

W każdej chwili macie Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich aktualizowania oraz żądania usunięcia z bazy danych HIGH LEVEL Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami) przez HIGH LEVEL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz na otrzymywanie od HIGH LEVEL Sp. z o.o. informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18.07.2002r o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204).

© HIGH LEVEL Sp. z o.o. | Realizacja: Tworzenie stron WWW, Mobile Web

HIGH LEVEL to agencja eventowa realizująca projekty budujące pozytywne relacje Państwa firmy z otoczeniem - klientami i pracownikami.
Indywidualne, dostosowane do potrzeb firmy scenariusze eventów, imprez integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych czy projektów team building stanowią efektywne narzędzie event marketingu oraz public relations.
Tworzymy kompleksowe scenariusze, opracowujemy harmonogramy działań i budżety, rozwiązujemy kwestie logistyczne, zapewniamy gadżety reklamowe, zajmujemy się koordynacją i nadzorem nad realizacją, rozliczamy wydatki.
Zespół HIGH LEVEL tworzą ludzie, którzy połączyli pasję z pracą zawodową tworząc dla Państwa autorskie programy imprez firmowych, wyjazdów i podróży motywacyjnych, organizowanych konferencji, pikników firmowych  - czerpane niemal z każdej dziedziny życia.
Doświadczenie i pasja to czynniki, które stanowią, że HIGH LEVEL to wiodący organizator niecodziennych wydarzeń specjalnych – konferencji, wyjazdów dla firm, imprez integracyjnych i motywacyjnych szczególnie dla klientów ceniących drobiazgowość i autorskie pomysły.