HIGH LEVEL Group – pikniki firmowe, gadżety reklamowe i promocyjne, stajnia Wiking – własny teren, zaplecze techniczne - kompleksowa organizacja.
Jesteś tutaj: Strona główna ›› Stajnia WIKING

Stajnia WIKING

Zlokalizowana jest na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej w malowniczej wsi Złoty Potok, perle okolicznego Zespołu Jurajskich Parków Krajobrazowych, gdzie wraz z Pałacem Raczyńskich i dworkiem Zygmunta Krasińskiego, tworzy kompleks zabytkowych zabudowań sięgających historią XVIII wieku.

Klasycystyczny dworek z 1829 roku (w którym tworzył Zygmunt Krasiński), ruiny zamku „Ostrężnik”, dolina rzeki Wiercicy, krystalicznie czysta woda, cztery okoliczne rezerwaty przyrody, pachnące żywicą powietrze i malownicze, najbardziej znane w kraju jurajskie skałki, wszystko to tworzy niezapomnianą oprawę krajobrazową i zapewnia wspaniałe walory turystyczne i nieograniczone możliwości aktywnego wypoczynku.

Stajnia Wiking działa od września 1997 roku i z roku na rok zyskuje coraz większe grono sympatyków i stałych bywalców. Jest to miejsce z historią, którego podczas wędrówki jurajskimi szlakami nie wypada pominąć chociażby z uwagi na fakt, że jest to pierwsza w Polsce stajnia, w której dostępne są w celach rekreacyjnych Islandery, najstarsza udokumentowana rasa koni na świecie. To na ich grzbietach Wikingowie zdobywali Europę. Są to zwierzęta niezwykle wytrzymałe, o imponującym umięśnieniu, zwartym kroku i niezwykle zwinne ruchowo. Są z natury łagodne i pojętne, posiadające jednak duży temperament. Obecnie z 20 znajdujących się w stajni koni, 5 z nich to właśnie kuce islandzkie.

Na terenie stajni, oprócz maneżu i krytej ujeżdżalni znajduje się również wiata z barem piwnym, doskonałe miejsce do biesiadowania dla przeszło 100 osób, znane z wyśmienitej kuchni polskiej, doskonałego grilla i wybornej atmosfery, która od lat przyciąga stałych gości.

Teren stajni obejmuje ponad 90 ha, jest to niezwykle atrakcyjne miejsce do organizacji dużych imprez plenerowych, z których najważniejsze to Jurajskie Country (1600 osób), 200 – lecie Grupy PZU (1200 osób), 3-krotne zjazdy Śląskiego Regionu Sprzedaży Polkomtel S.A. (900 osób) i inne, w których łącznie uczestniczyło ponad 15.000 osób.

Stajnia Wiking posiada rozległe zaplecze techniczne i magazynowe, własny transformator i niewielką bazę noclegową. W ofercie turystycznej oprócz nauki jazdy w krytej ujeżdżalni, dostępne są również wyjazdy z teren, rajdy konne, wczasy w siodle, zielone szkoły, kuligi, biegi myśliwskie, ogniska a także wszelkie imprezy okolicznościowe.

© HIGH LEVEL Sp. z o.o. | Realizacja: Tworzenie stron WWW, Mobile Web

HIGH LEVEL to agencja eventowa realizująca projekty budujące pozytywne relacje Państwa firmy z otoczeniem - klientami i pracownikami.
Indywidualne, dostosowane do potrzeb firmy scenariusze eventów, imprez integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych czy projektów team building stanowią efektywne narzędzie event marketingu oraz public relations.
Tworzymy kompleksowe scenariusze, opracowujemy harmonogramy działań i budżety, rozwiązujemy kwestie logistyczne, zapewniamy gadżety reklamowe, zajmujemy się koordynacją i nadzorem nad realizacją, rozliczamy wydatki.
Zespół HIGH LEVEL tworzą ludzie, którzy połączyli pasję z pracą zawodową tworząc dla Państwa autorskie programy imprez firmowych, wyjazdów i podróży motywacyjnych, organizowanych konferencji, pikników firmowych  - czerpane niemal z każdej dziedziny życia.
Doświadczenie i pasja to czynniki, które stanowią, że HIGH LEVEL to wiodący organizator niecodziennych wydarzeń specjalnych – konferencji, wyjazdów dla firm, imprez integracyjnych i motywacyjnych szczególnie dla klientów ceniących drobiazgowość i autorskie pomysły.