HIGH LEVEL Group – pikniki firmowe, gadżety reklamowe i promocyjne, stajnia Wiking – własny teren, zaplecze techniczne - kompleksowa organizacja.
Jesteś tutaj: Strona główna ›› Wizja

Wizja, misja & polityka jakości

Wizja: HIGH LEVEL Group  - lider na rynku świadczonych usług o znanej o dobrze postrzeganej marce w Europie.
 
Gwarancją wysokiej jakości usług oferowanych przez HIGH LEVEL Group jest jasno określona misja firmy oraz wynikające z niej cele.
 
Misja: Opracowujemy i dostarczamy rozwiązania w zakresie marketingu i MICE industry, które przyczyniają się do sukcesów naszych Klientów.
 
Głównym celem działalności HIGH LEVEL Group jest oferowanie usług spełniających wymagania i oczekiwania Klientów i Partnerów Biznesowych tak obecnych, jak i przyszłych oraz ciągły wzrost ich zadowolenia z podejmowanej z nami współpracy.

W naszej działalności stawiamy sobie następujące cele jakościowe:

  1. oferowane i dostarczane mogą być tylko takie usługi, które będą zasługiwały na uznanie Klientów poprzez skuteczne zaspokajanie ich potrzeb i oczekiwań z uwzględnieniem obowiązujących norm i przepisów,
  2. wysoki poziom jakości usług, kompleksowa oferta obsługi i kultura obsługi Klientów są decydujące dla utrzymania konkurencyjnej pozycji HIGH LEVEL Group jako niezawodnego dostawcy usług w zakresie marketingu i MICE industry.


Powyższe zamierzenia realizujemy poprzez:

  1. jak najlepsze zrozumienie wymagań, potrzeb i oczekiwań Klientów oraz Partnerów Biznesowych,
  2. ciągłą motywację naszego personelu i jego dynamiczną współpracę z kierownictwem na rzecz poprawy jakości usług (w atmosferze powszechnej świadomości, że odpowiedzialność za jakość wykonywanych zadań spoczywa na każdym pracowniku współpracowniku HIGH LEVEL Group,
  3. ciągłe poszukiwanie nowych źródeł wsparcia dla prowadzanej działalności oraz jak najefektywniejsze ich wykorzystanie,
  4. zatrudnienie kompetentnej kadry stale podnoszącej swoje kwalifikacje poprzez efektywny system szkoleń,
  5. stałe zaangażowanie kierownictwa w monitorowanie, analizowanie i doskonalenie procesów przebiegających w spółce.

 
W imieniu kierownictwa zapewniamy, że cele i założenia niniejszej Polityki Jakości są nam znane i zostały zaakceptowane przez wszystkich pracowników i współpracowników HIGH LEVEL Group.

Wierzymy, że powyższe zobowiązania umożliwią skuteczny i efektywny rozwój firmy.
 
Michał Pilarski
Prezes Zarządu,

© HIGH LEVEL Sp. z o.o. | Realizacja: Tworzenie stron WWW, Mobile Web

HIGH LEVEL to agencja eventowa realizująca projekty budujące pozytywne relacje Państwa firmy z otoczeniem - klientami i pracownikami.
Indywidualne, dostosowane do potrzeb firmy scenariusze eventów, imprez integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych czy projektów team building stanowią efektywne narzędzie event marketingu oraz public relations.
Tworzymy kompleksowe scenariusze, opracowujemy harmonogramy działań i budżety, rozwiązujemy kwestie logistyczne, zapewniamy gadżety reklamowe, zajmujemy się koordynacją i nadzorem nad realizacją, rozliczamy wydatki.
Zespół HIGH LEVEL tworzą ludzie, którzy połączyli pasję z pracą zawodową tworząc dla Państwa autorskie programy imprez firmowych, wyjazdów i podróży motywacyjnych, organizowanych konferencji, pikników firmowych  - czerpane niemal z każdej dziedziny życia.
Doświadczenie i pasja to czynniki, które stanowią, że HIGH LEVEL to wiodący organizator niecodziennych wydarzeń specjalnych – konferencji, wyjazdów dla firm, imprez integracyjnych i motywacyjnych szczególnie dla klientów ceniących drobiazgowość i autorskie pomysły.